HOME

ANALÝZA a LÉČBA

ON-LINE DIAGNÓZA

PRODUKTY

FÓRUM a OHLASY

SALÓNY

MENU
Trichologické vyšetření a procedury

Trichologické vyšetření vlasovou kamerou

Během 15 minutového vyšetření vlasovou mikrokamerou zjistíte jak pomoci Vašim vlasům a vlasové pokožce. Zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám, jak změnit péči o vlasy i pokožku.

Můžete se objednat do hlavního trichologického centra v Praze ONLINE a telefonicky na čísle 775 888 729 nebo do některého z partnerských trichologických salonů po celé ČR.

Objednat se také můžete na Rašelinovou proceduru. Doporučujeme ji zejména v případech, kdy chceme zlepšit stav vlasové pokožky (proti lupům, svědění, atd...).

(v Praze)

Přehled vyškolených trichologův ČR:

Přijďte na diagnózu vlasové pokožky pomocí speciální vlasové kamery do Salonu Fame v Anglické ulici na Praze 2. Mikrokamera 250x zvětší vlas, diagnostikujeme s její pomocí Váš problém a zkonzultujete ho s naším trichologem. Poradíme Vám nejlepší řešení a pokud to bude potřeba, budete moci absolvovat rašelinovou proceduru, která trvá hodinu a půl a stojí 900 Kč.
Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, objednejte se ONLINE nebo na telefonicky - 775 888 729 (p. Rossbach), případně mailem na diagnoza@kapyderm.cz.

Seznam dalších trichologických center po celé ČR najdete v záložce Salony.