HOME

ANALÝZA a LÉČBA

ON-LINE DIAGNÓZA

PRODUKTY

FÓRUM a OHLASY

SALÓNY

NOVÝ  PŘÍSPĚVEK
jméno:
   (email se nezveřejňuje)

 
SPOLUPRACUJEME S

Prohlédněte si recenze našeho obchodu na serveru Heureka.cz


Společnost lupenkářů
a atopických exematiků

NOVÝ  PŘÍSPĚVEK
jméno:
   (email se nezveřejňuje)

 
Historie
03. 08. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Jindřichu, těžko se mi radí přesněji takto na dálku. Nejlepší by bylo se objednat na trichologické vyšetření. Pokud Vás trápí i svědění pokožky, tak bych doporučil rovnou i Rašelinovou proceduru, která pokožku důkladně vyčistí a uleví Vám od svědění. S pozdravem, Filip Hloušek
29. 07. 2019 - Jindřich
Dobrý den, psal jsem Vám ohledně řídnutí vlasů, svědění vlasové pokožky a o zrnkách, která jsou na konečcích vypadlých vlasů nebo na vlasové pokožce. Vy jste napsal, že by to mohlo ukazovat na příznaky seboroické dermatitidy. Já ale na hlavě nijak podrážděnou pokožku nemám. Trápí mě pouze časté svědění a když si projedu prsty ve vlasech, tak se na nich uchytí asi tak 10 vlasů, a často jsou na jejich konečcích právě ta zrnka. Je i toto příznak seboroické dermatitidy? Velmi mě trápí stále řidší vlasy, když se neučešu, je vidět prosvítající pokožka. Je mi 19 let, mám bratra - dvojče a ten má vlasy pořád stejné a bez problémů. Děkuji za odpověď
29. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Jano, nejčastěji vycházíme z vlasové pokožky, kde je většinou prostor pro zlepšení podmínek pro růst vlasů. Pokožka musí být čistá, hydratovaná a elastická. Takto na dálku přesně neposoudím, v jakém stavu pokožka je, ale pokud tam není zjevný problém jako svědění, lupy, atd., tak bych Vám doporučil Balíček proti padání vlasů. Pro přesnější stanovení řešení by bylo lepší přijít na Trichologické vyšetření. S pozdravem, Filip Hloušek
28. 07. 2019 - Jana
Dobrý den, prosím o radu - přibližně před rokem mi začaly masivně padat vlasy, později se přišlo na nedostatek železa. Po doplnění železa vlasy padají méně (ale pořád - prý v běžné normě do cca 100 denně). Hlavní problém ale je, že nevidím na hlavě žádné nově rostoucí a vlasy tak pořád postupně řídnou. Používám Plantur a beru Biosil. Je pravda, že mi vždy vlasy rostly velmi pomalu. Je možné jejich růst nějak obnovit? Děkuji za radu.
22. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den paní Mullerová, nemoc s opakovanými antibiotiky může rozhodit růstový cyklus vlasů. Pokud je vlasová pokožka i nyní v pořádku, tak bych řekl, že se to ještě časem samo srovná. Zejména pokud dcera není dospělá, tak bych spíše nedoporučoval přípravky proti padání vlasů, které jsou určené spíše pro dospělou pokožku. S pozdravem, Filip Hloušek
19. 07. 2019 - Petra Mullerová
Dobrý den, přes rok řeším padání vlasů u dcery. Vše začalo 3 měsíce po vysokých horečkách a antibiotikách. Vlasy padaly celkem dost, asi po půl roce se stav zlepšil. Ale v posledním měsíci se stav opět zhoršil. Vyčešu ji po ránu cca 50 vlasů a po nějaké chvíli to samé. Před necelým rokem jsem byla s dcerou na vyšetření u vás v salónu a vlasová pokožka byla v pořádku. Máte prosím nějakou radu nebo myslíte, že bych měla zkusit nějaký váš přípravek? Už mám o dceru strach. Krevní testy byly také v pořádku. Je možné, že se nemocí a antibioitiky mohl narušit vlasový cyklus ?
17. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Matěji, velmi záleží na příčině padání vlasů a stavu vlasové pokožky. Pokud je příčina čistě hormonální (genetická), kosmetika toho příliš nezmůže. Z našich zkušeností ale víme, že pokud je zároveň problém i ve vlasové pokožce, tak jejím zlepšením se zlepší i kvalita a hustota vlasů. S pozdravem, Filip Hloušek
15. 07. 2019 - Matěj
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda při řídnutí vlasů může pomoci kosmetika, nebo je to pouze klamání spotřebitele. Zda nějaké sérum díky svému unikátnímu složeni, jak je v popisu produktu psáno, dokáže skutečně probouzet ,,spící'' vlasové váčky, a to tak, že již po 10 dnech budou vlasy silnější a po 3 měsících viditelně hustší. Nechce se mně věřit, že nějaký přípravek, ačkoliv je dost drahý, může mít takový účinek na vlasové váčky. Děkuji za odpověď
11. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Kateřino, při padání vlasů je vždy naší prioritou dohlédnout na to, aby byla vlasová pokožka v co možná nejlepším stavu. Jedině tak může produkovat zdravé vlasy. Doporučil bych Vám Rašelinovou proceduru, která pokožku vyčistí a zbaví Vás svědění. Na základě osobní konzultace nám naši odborníci také poradí vhodné přípravky na následnou domácí péči. S pozdravem, Filip Hloušek
10. 07. 2019 - Kateřina
Dobrý den, již delší dobu mě trápí padání vlasů,jejich jemnost a špatný růst. všimla jsem si,že nemám zdravou vlas.pokožku. Všude na hlavě se mi objevují boláčky a hlavně na temeni je pokožka zarudlá, dost citlivá,občas svědí, občas jakoby pálí a jsou na ni pupínky, které vypadají trochu jako puchýřky. Nevím, jestli jde o seboreu nebo něco jiného? děkuji
11. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Jindřichu, to co popisujete by mohlo ukazovat na příznaky Seboroické dermatitidy. Doporučil bych Vám se objednat na Rašelinovou proceduru, díky které se pokožka důkladně vyčistí a vyživí. S pozdravem, Filip Hloušek
10. 07. 2019 - Jindřich
Dobrý den, jmenuji se Jindřich a prosím o radu s řídnutím vlasů. Je mi 19 let a v podstatě již půl roku mě trápí zvýšené padání vlasů. Vždy, když se česám, kartáč zůstane plný vlasů. Vždy mě především znepokojí, že na konci některých vypadlých vlasů je takové bílé až nažloutlé zrníčko, to jsem nikdy na svých vlasech nepozoroval, ale možná je to tím, že dříve jsem vlasy tolik nesledoval. Je to normální a co je to zrnko? Často mě vlasová pokožka svědí a ve vlasech či na pokožce jsou taková zrnka, podobná jako jsou na koncích některých vypadlých vlasů. Nevím, jestli jsou to přesně lupy, neboť jsou taková nažloutlá, ne úplně bílá. Dříve jsem si každý den myl vlasy šamponem a ráno je ještě celé namáčel, protože vlasy nešly ani vůbec učesat jak byly husté a rozcuchané. Jenže po několika měsících, co jsem to takto dělal, jsem zpozoroval ono zhoršení kvality vlasů a nemůžu je vrátit zase do normálu,ačkoliv si je už myjí pouze obden. Často se stresuji a někdy nemůžu ani spát jak nepříjemně cítím bít srdce. Může toto nějak zásadně ovlivnit vlasy, případně, jaká by mohla být příčina takoveho zhoršení vlasů? Děkuji moc za odpověď
03. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Jano, Ampule Extrakt z placenty jsou více hydratační, ale neposkytnou takové prokrvení, jako Ampule N. Záleží tedy na stavu vlasové pokožky. Z našich zkušeností víme, že si více zákazníku oblíbilo kombinaci Ampulí N a Kolagenové emulze. Pokud byste měla další dotazy, neváhejte se ozvat. S pozdravem, Filip Hloušek
02. 07. 2019 - Jana
Dobrý den,asi 4 měsíce pravidelně používám Kolagenovou emulzi a Ampule N proti padání vlasů.Chtěla bych se zeptat,jestli mám ampule změnit, vyzkoušet Extrakt z placenty nebo pokračovat s Ampulemi N?Děkuji za odpověď.
02. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý de Petro, zahuštění vlasů navázáním keratinovým spojem představuje větší fyzickou zátěž pro Vaše vlasy a může padání vlasů zhoršit. Ve většině případů to není bohužel není dobré dlouhodobé řešení. S pozdravem, Filip Hloušek
25. 06. 2019 - petra
dobry den muze zahusteni vlasu jeste vice zhorsit jejich vypadavani dekuji
02. 07. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Lindo, dlouhodobé užívání kortikoidů je pro vlasovou pokožku velký problém, protože po čase se kůže začne fyzicky ztenčovat a tím oslabuje i vlasy. Je to ve Vašem případě skutečně nezbytné? Napište mi případně více informací na filip@kapyderm.cz. S pozdravem, Filip Hloušek
24. 06. 2019 - Linda
Dobrý den, začaly mi padat vlasy velmi hojně po užívání léku - kortikoidů a léků potlačující imunitu. Je možné zmírnit padání nějakými přípravky, když vím, že padání vlasů je způsobeno z léků, které musím užívat dlouhodobě. Děkuji za radu.
22. 06. 2019 - KAPYDERM
Dobrý den Viktorie, na dálku je obtížné určit příčinu padání vlasů. Pokud by byl problém způsobený nešetrným barvením, tak by se spíše jednalo o ulamování vlasů a bylo by to poznat i na jejich kvalitě. Hubnutí může ovlivnit růstový cyklus vlasů, ale pokud jíte vyváženou stravu a úbyt byl takto postupný, tak by to také neměl být problém. Doporučil bych Vám se objednat na trichologické vyšetření, abychom mohli posoudit stav vlasů, jejich kořínků i vlasové pokožky. S pozdravem, Filip Hloušek
20. 06. 2019 - Viktorie
Dobrý den. Asi před rokem jsem si začala barvit vlasy (je mi 20 let, předtím jsme je měla nebarvené). Používám mix tří barev od stejné značky i stejné řady, pouze jiné odstíny červené/fialové. Už asi dva měsíce po prvním obarvení jsem si začala všímat šíleného padání vlasů. Zatím to není vidět, mám dost husté a dlouhé vlasy, ale bojím se a nevím co s tím. Nechci si je přestat barvit, ale bojím se že budu muset.Co mám dělat? Může na to mít vliv to barvení a nebo to má nějakou jinou příčinu..např. nedostatek vitaminu apod. Současně s tím jsem se začala snažit zhubnout, ale hubnu velice zdravě a úbytek není tak markantní..asi 13 kg za půl roku. Děkuji za radu.

<< Předchozí stránka

Další stránka >>

SPOLUPRACUJEME S

Prohlédněte si recenze našeho obchodu na serveru Heureka.cz


Společnost lupenkářů
a atopických exematiků