HOME

ANALÝZA a LÉČBA

ON-LINE DIAGNÓZA

PRODUKTY

FÓRUM a OHLASY

SALÓNY

MENU

Jizvová alopecie - narostou vlasy při poranění kůže?

Při poranění pokožky se mohou nenávratně poškodit vlasové folikuly a vlasy se tak už nemají z čeho obnovit.

Pokud ale zranění není příliš hluboké, vlasy zahojení vlasové pokožky opět narostou. Z počátku se může objevit pouze chmýří, které má ke zdravm vlasům daleko, ale časem vlasy opět dorostou do své původní kvality. V takovém případě se vlastně nejedná o vadu padání vlasů, ale pouze o mechanické odstranění vlasů.

Poraněné místo doporučujeme pravidelně očišťovat a nanášet na něj krém K, který má silné hojivé účinky a urychlí návrat vlasů. Jakmile na pokožce zpozorujete první vlasy, i kdyby velmi jemné, je to velmi dobré znamení toho, že vlasové folikuly nebyly zničeny.

Doporučené přípravky při poranění vlasové pokožky:

Krém K neobsahuje kortikoidy a nehrozí u něj žádné nežádoucí účinky. Naneste jej dvakrát týdně na postižená místa slabou vrstvou.

Speciální krém K

Krém K

– Velká baktericidní síla, protizánětlivý regenerátor, hojící. Díky léčivé síle a regeneraci na epidemické úrovni je tento výrobek vhodný na seboroickou dermatitidu, suchou a dehydratovanou pokožku, atopickou dermatitidu, u padání vlasů a lupénky, u ekzémů, na dráždění, svědění, zrohovatělou kůži, zatvrdlou kůži, sluneční spáleniny, hojení po popáleninách a lehké zranění, na nevyživenou pokožku, rozpraskanou kůži, natrženou pokožku. Vhodný při seboroické dermatitidě na zarudlá místa i například kolem nosu nebo v obočí. Je velmi šetrný a proto vhodný i na léčbu seboroické dermatitidy u kojenců.