HOME

ANALÝZA a LÉČBA

ON-LINE DIAGNÓZA

PRODUKTY

FÓRUM a OHLASY

SALÓNY

KONTAKTNÍ  ÚDAJE

Viva La Vida s.r.o.
Anglická 388/1
120 00, Praha 2
IČO: 28517857
DIČ: CZ28517857
Bankovní spojení: 3881986001/5500

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Filip Hloušek
e-mail: info@kapyderm.cz
tel: +420 602 879 789

NAPSALI  O  NÁS

Účinná kosmetika proti lupence

Jak poznáme lupenku? Kde se vyskytuje a proti ní můžeme dělat?

Krásky ze SuperStar Křováková a Gunčíková si nechaly zkoumat vlasy: Která je na tom hůř?

Krásky ze SuperStar Sabina Křováková (21) a Gabriela Gunčíková (20) se vypravily se na vlasovou diagnostiku. Tricholog jim provedl diagnotiku vlasů a vlasové pokožky a následně aplikoval vasové kůry jejich potřeb. Zejména Sabina si své ozdravené vlasy moc pochvalova a litovala, že nemá na večer žádné rande.
Celý článek zde.

Vlasy blogerky Lili díky Kapydermu chytily druhý dech!

Lili trápila nejen kvalita jejích vlasů, ale i seboroická dermatitida. Protože nemohla přijet k nám na dignostiku vlasů, udělali jsme s ní diagnostiku po vyplnění našeho online formuláře.

Revoluční technologie Kapyderm

Jednička nejen pro boj s lupénkou

Když nám do redakce přišla pozvánka na bezplatnou diagnózu vlasové pokožky a s tím spojenou následnou proceduru, neměli jsme ani ponětí, do čeho jdeme. I proto jsme se celou kúru rozhodli nejdříve vyzkoušet na vlastní kůži – nebo spíše na vlastní pokožku – sami, než ji (ne)doporučíme čtenářům. byli jsme hodně překvapení, co všechno je při tomto posezení samozřejmostí.

PEČLIVÉ VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ JE ZÁKLAD PŘESNÉ DIAGNÓZY

U vchodu nás přivítal tricholog (takový dermatolog – kosmetický poradce), který své, v České republice jedinečné znalosti o práci s přípravky a postupy dermatologie Kapydermu získal na vědeckých stážích ve Španělsku. O přípravcích tohoto jména se mi před dvěmi lety již zmínila uznávaná pražská dermatoložka, tehdy ovšem s dodáním, že na českém trhu nejsou zatím k dispozici...

VYSVĚTLOVAT A VĚNOVAT SE VÁM TU BUDOU NA STO PROCENT

Oddělená a uzavřená útulná místnost vlasového ateliéru FAME (nedaleko Václavského náměstí) nám zaručila absolutní soukromí. Trochu jsme se styděli, asi jako všichni návštěvníci, kteří se k bezplatné vstupní diagnóze vlasové pokožky objednají. Díky vyšetření mikrokamerou, která zvětšuje pokožku hlavy a vlasové kořínky 250krát, jsme viděli, s čím mají naše vlasy problém. U nás šlo o rozšířený mazotok způsobující nadměrnou tvorbu mazu žlázami a násled ně rychle se mastící kořínky vlasů. Na mastící se vlasy, stejně jako na ty příliš suché, roztřepené nebo nevitální bez lesku se zde aplikují speciální postupy úpravy pokožky každému návštěvníkovi vždy přesně podle jeho potřeb. Poté nám tricholog aplikoval na vlasy organickou rašelinu, která z pokožky doslova »vytáhne« všechny lupy, a ukázal nám, jak se aplikují ampulky, které zabraňují vypadávání vlasů. V praxi jsme si ověřili i některé ostatní výrobky a především inovativní postupy, se kterými se v salonu FAME pracuje.

JEDNIČKA NA LUPÉNKU A LUPY, VYPADÁVAJÍCÍ A NARUŠENÉ VLASY

Těžiště systému Kapydermu je v jedinečných výsledcích v boji s lupy či lupénkou a s vypa dávajícími vlasy. "Často sem chodí lidé, kterým jejich kožař doporučil nepříliš vhodný přípravek z lékárny, nebo ti, kteří už vyzkoušeli všemožné ampulky z reklam a už nevědí, jak dál. A já jim vždycky říkám: že jste nepřišli rovnou! Když jim po necelé hodině stáhnu z vla sů všechny lupy a vyzbrojím je skutečně účinnými a vědecky ověřenými přípravky, které rozhodně v drogerii nekoupí, jsou mnohdy úplně v šoku. Už ani neočeká vají, že by něco takového bylo možné,". Za největší problém považuje užívání »reklamních« šamponů běžně dostupných v drogeriích – i těch nejlepších značek. Tyto šampony a kondicionéry totiž obsahují nadměrné množství silikonu, který sice vlasům dodá na pohled lesk, zároveň je ale strašně zatíží, zamastí a poškodí. Vlasy se pak začnou lámat, padat, mastit se nebo se vysušovat – reakce je různá podle typu pokožky.

JAK TO PROBÍHÁ A CO TO STOJÍ?

A proč je vstupní prohlídka i závěrečná úprava vlasů zcela zdarma a samotná procedura jen
za pakatel – přesněji »za materiál«?

1. Diagnóza: zákazník si na stránkách www.kapyderm.cz vyplní dotazník, který mu pomůže ve výsledku určit přesný problém, který jeho vlasová pokožka má. Pokud zavítá přímo do vlasového ateliéru FAME, dostane zcela bezplatně vstupní vyšetření pomocí mikrokamery, odbornou konzultaci problémů s vlasy se specialistou a návrh jeho řešení. To jde na rozdíl od běžných vyšetření do hloubky, analyzuje problém komplexně a v jeho jádru. U pohovoru se odhalí i případné psychosomatické důvody problémů s vlasy.

Všimli jsme si: Vstupní vyšetření s pomocí mikrokamery je opravdu důsledné. Dermatolog (a to nemluvím o zkušenosti s lékárníkem) nebyl schopen určit přesný stav vlasových cibulek, a proto nám doporučil léčbu »klasickou«, která ovšem neodpovídala našim individuálním požadavkům. Ostatně – každá vlasová pokožka je přeci jedinečná a problém je vždy potřeba vyřešit doslova »do hloubky«.

Co to stojí: Nic. Celé vstupní vyšetření a diagnóza jsou zcela zdarma. Vyšetření trvá necelých 15 minut, specialista vám během něj vše prakticky ukáže na obrazovce kamery a nabídne vám následnou léčbu, na kterou se můžete objednat (nebo si ji nechat aplikovat hned). Ničím ale nejste vázáni, opravdu nás nikdo do ničeho nenutil!

2. Osobní řešení: samotná procedura řešení specifického problému trvá asi 1,5 hodiny. Nanáší se při ní např. ke kořínkům vlasů speciální rašelina, která po ztvrdnutí zcela zbaví pokožku hlavu veškerých lupů, aplikují se speciální vyživovací ampule, jenž zabraňují vypadávání vlasů, pracuje se s jemnými šampony a dalšími přípravky...

Všimli jsme si: Problém s vypadáváním vlasů je u každého člověka cyklický. Vlasy začnou vždy více vypadávat na podzim. Do ateliéru FAME chodí na aplikaci Kapydermu zákaznice právě hojně během zimy – třeba jen na aplikaci ampulek zastavujících padání vlasů.

Co to stojí: Celá 1,5 hodinu dlouhá procedura včetně aplikace všech přípravků, masáže hlavy a odborné konzultace během celého úkonu stojí kolem 500 Kč. " Já sám nevydělávám při celé proceduře nic, platí se pouze spotřebované množství výrobků. Proč? Protože mě zajímá práce s lidmi, kteří se o sebe opravdu zajímají a chtějí své problémy řešit. Ti si pak domů zakoupí i přípravky, které používám během sezení a užívají je. Pak třeba po pár týdnech přijdou na kontrolu, jak se jejich stav zlepšil."

Výrobky s patentem Kapyderm: po celé proceduře vám zdarma upraví vlasy jako v klasickém kadeřnictví. Umyje je šamponem, vysuší a vyfénuje přes kartáč. Ani tahle služba nic nestojí, přestože jde o normálně placenou službu kadeřnického salonu. Pokud chce zákazník/zákaznice provést na vlasech ještě nějaký další větší úkon (barva, melír), pošle je z diagnostického křesla rovnou za kadeřnicemi. Přípravky na doporučenou domácí soustavnou léčbu lze zakoupit přímo na místě, nebo je dokupovat přes internetový e-shop. Na další konzultaci se lze objednat telefonicky. Odborník sám určí, zda vás bude potřebovat ještě vidět – např. k úplnému vyléčení rozšířené lupénky je třeba cca pět procedur, léčba nadměrně se mastících vlasů nebo vlasů vypadávajících již další sezení obvykle nepotřebuje.

Všimli jsme si: Některé druhy přípravků lze používat i např. k léčbě atopického exému rukou.

Co to stojí: Závěrečná úprava vlasů (i vyfoukání dlouhých vlasů, které v kadeřnictví stojí i několik set korun) je zdarma, platí se pouze přípravky, které si rozhodnete zakoupit pro domácí léčbu (500–2000 Kč) podle typu, poštovné je zdarma. V nabídce jsou ampule, tonizující šampony na padání vlasů, organická rašelina, kolagenové emulze, esenciální oleje, šampony na všechny typy problematických vlasů. Všechny zdejší fytodermatologické výrobky mají exkluzivní patent Kapyderm, jsou tvořeny aktivními složkami rostlin a jsou hypoalergenní.

Celkový výsledek – na jedničku! Byli jsme mile překvapení. Nikdo nás nenutil do jakéhokoliv nákupu nebo dalších vyšetření, vstřícně nám bylo vše vysvětleno i vizuálně odprezentováno.

Nejméně bezplatné vyšetření jsme ihned doporučili stydlivému známému, který má problémy s vypadávajícími vlasy. Nebuďte líní a stavte se tu i vy!


Zkušenost s procedúrou Kapyderm od bloggerek Femme Fatale a Bohyně

We and the city blog

Diagnostiku vlasů a rašelinovou proceduru detailně popsali ze své zkušenosti blogerky z blogu We and the City. Přečtěte si, jak probíhá diagnostika vlasů a pokožky, a následná rašelinová vlasová procedura z pohledu běžné návštěvnice diagnostického centra Kapyderm ve vlasovém Studiu FAME v Praze.


Revoluční technologie ze Španělska: Procedura, která vyléčí vaše vlasy

Příčin nezdravě vyhlížejících vlasů je mnoho, avšak společným jmenovatelem je vlasová pokožka. Když není absolutně zdravá a v pořádku, nikdy takové nemohou být ani samotné vlasy. Objevili jsme jediný salón v republice, kde se touto problematikou přímo zabývají. A díky maximální profesionalitě mají úspěch u každého zákazníka, ať má lupy, suché vlasy či dokonce lupénku. Navíc je procedura opravdu expresní a s trvalými účinky.

O španělské značce Kapyderm jsem slyšela mnoho. Avšak až když moje sestra, která se léta trápila s lupy, přišla jednoho dne se szela jinými vlasy - bez lupů a krásně leskými, rozhodla jsem se vydat na proceduru, o které jsem vždy slyšela jen chválu. V průběhu vstupnáho vyšetření, během něhož vám tricholog (dermatolog specializující se na vlasovou pokožku) přesně diagnostikuje vlasy a pokožku pomocí speciální mikrokamery, která zvětší vlasové kořínky 250 krát, jsem se dozvědela proč mé vlasy postrádají lesk, proč mě často svědí hlava a proč mám rychle se mastící kořínky vlasů s nárazovým výskytem lupů. Jak jsem se ještě dozvěděla, stejný problém trápí opravdu hodně lidí. "Často sem chodí ti, kterým kožní lékař doporučil nepříliš vhodný přípravekn z lékárny, nebo ti, kteří vyzkoušeli všemožné ampulky z reklam a nic jim nepomohlo," objasnil mi tricholog, který za největší problím považuje užívání "reklamních" šampónů běžně dostupných v drogeriích. A někdy dokonce i těch nejlepších značek. "Tyto šampóny a kondicionéry totiž obsahují velké množství silikonu, který sice vlasům dodává na první pohled lesk, zároveň je ale zatíží a poškodí," upřesňuje tricholog a dodává: "když zákazníkům po necelé hodině u mě stáhnu z vlasů všechyn lupy a vyzbrojím je skutečně účinnými přípravky, které rozhodně v drogerii nekoupí, jsou často v šoku. Už ani neočekávají, že by jim něco mohlo pomoci," vypráví mi tricholog mezitím, co začne s mojí vlasovou procedurou přímo na míru. ta potrvá půl druhé hodiny, během níž zažiji opravdové uvolnění a relaxaci. Ke kořínkům vlasů mi nanese speciální rašelinu, potom následují vyživující ampule a přímo božská masáž vlasové pokožky, u které jako bych cítila jak moje pokožka může dýchat, jako nikdy. Poté následuje několik dalších produktů Kapyderm. Na konci procedury, když mi ještě upravují vlasy tak, jak jsem zvyklá od svého kadeřníka, se poprvé vidím v zrcadle a vidím to. Vlasy jsou bohaté, lesklé a spokojené a odpočaté stejně jako já. Domů si odnáším tašku plnou těch voňavých přírodních preparátl ze Španělska, které jsem si hned oblíbila. Důležitá je totiž pravidelná péče doma. Za měsíc se těším na další jedenapůlhodinovku, třetí kůra již zřejmě nebude nutná. Podle zkušeností se totiž veškeré problémy trvale odstraní vždy do dvou až tří návštěv, a to si spokojení zákazníci salonu nemohou vynachválit.

Cena: odvíjí se v závislosti od problému a na použitých přípravcích, celý úkon vyjde na cca 500 Kč. Diagnóza a následná úprava vlasů jsou bezplatné.


Zeptali jsme se trichologa

Vlasová poradna - Katka

Vlasy pod mikroskopem - Tipy pro vaše vlasy od odborníka

Vlasová poradna - Katka

Časopis Maxim doporučuje Kolagenovou emulzi Kapyderm

Vlasová poradna - Katka
KONTAKTNÍ  ÚDAJE

Viva La Vida s.r.o.
Anglická 388/1
120 00, Praha 2
IČO: 28517857
DIČ: CZ28517857
Bankovní spojení: 3881986001/5500

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Filip Hloušek
e-mail: info@kapyderm.cz
tel: +420 602 879 789